Stock Image

CITROЁN: ТРИ РОКИ ГАРАНТІЇ – ТРИ РОКИ КОМФОРТУ ТА СПОКОЮ

Бренд CITROЁN вже кілька років слідує філософії CITROЁN Advanced Comfort: максимальна увага до реальних запитів реальних людей, продумані речі для спрощення щоденного життя, акцент на комфорт та турботу про водія і пасажирів автомобіля. Однак даний підхід може поширюватися не тільки на сам автомобіль, але і на супутні послуги. Кращий приклад тому – збільшення гарантії для легкових моделей CITROЁN: тепер три роки або 100 тис. км пробігу.

Слід зазначити, що гамма легкових автомобілів CITROЁN досить широка. Кожен покупець знайде автомобіль на свій смак і гаманець: міські компактні хетчбеки CITROЁN C1, C3, C4 Cactus, кросовери SUV CITROЁN C3 Aircross і SUV CITROЁN C5 Aircross, демократичний седан CITROЁN C-Elysée, сімейні мінівени CITROЁN Grand С4 SpaceTourer, CITROЁN Berlingo, CITROЁN SpaceTourer. І на всі ці моделі вже діє нова 3-річна гарантія!

Власник CITROЁN отримає ще більше турботи і захисту від неприємностей, адже з розширенням основної гарантії на автомобіль також розширено термін дії CITROЁN Assistance. Це програма допомоги в дорозі, яка стане справжнім другом-партнером в щоденній експлуатації автомобіля: доставка палива або заміна колеса, допомога в пошуку готелю або бронюванні квитків, дрібний ремонт в дорозі, термінова евакуація і т.д.

Важливо, що для комерційних моделей CITROЁN діють власні умови: 2-річна гарантія без обмежень по пробігу. Компанія CITROЁN не хоче обмежувати своїх клієнтів в перевезеннях і веденні бізнесу, які в силу особливостей експлуатації комерційних автомобілів можуть щорічно проїжджати великі відстані для перевезення численних вантажів. Гамма комерційних автомобілів CITROЁN також включає в себе кілька моделей, які відповідають різним запитам покупців: компактний і економічний Berlingo Van, середньорозмірний фургон Jumpy, великий Jumper.

Нові гарантійні умови вступили в силу з 1 липня 2019 року для всіх легкових автомобілів CITROЁN, проданих через мережу офіційних дилерів Бренда.

Про дилера
АКТИВ ГРАН ПРІ

Новий дилерський автоцентр CITROЁN у місті Києві  "АКТИВ ГРАН ПРІ" включає в себе автосалон з продажу нових автомобілів, сервісний центр для обслуговування і ремонту, відділ продажу запасних запчастин і аксесуарів, відділи кредитування і страхування, зону відпочинку. 

Запропоновано послуга Тест-Драйв, покупці можуть самі переконатися у відмінних ходових якостях автомобілів CITROЁN, перевірити їх фірмовий комфорт.

Предсталені авто для проходження Тест-Драйв: С4 CACTUSC ELYSEE, C5 AIRCROSS, NEW BERLINGO, С3.

 Дилерський центр готовий порадувати своїх гостей просторим автосалоном площею 326 м2 і широкої експозицією з семи автомобілів CITROЁN.

Автоцентр має повноцінну сервісну зону: сім підйомників для автомобілів, професійний інструмент і обладнання CITROЁN, спеціально підготовлені і навчені майстри, автомийка. 

Салон

Тел: (044) 590 58 60 (067) 507 13 70

Адреса: м. Київ, Столичне шосе, 101 Г

Пн-Пт: 9:00 - 20:00

Сб: 09:00 - 19:00

Вс: 10:00 -18:00

Сервіс

Тел: (044) 590 58 56  (050) 052 65 55

Адреса: м. Київ, Столичне шосе, 101 Г

Пн-Пт: 8:00 - 20:00

Сб: 09:00 - 19:00

Вс: 10:00 -18:00