Stock Image

Покупці CITROЁN в "АКТИВ ГРАН ПРІ" отримують зимові шини у подарунок.

 

 

Придбавши новий автомобіль Citroёn з 25 жовтня 2019р. по 31 грудня 2019р.  в автосалоні офіційного дилера "АКТИВ ГРАН ПРІ", покупець отримує у подарунок* комплект зимових шин.  

Офіційний дилерський автоцентр CITROЁN у місті Києві  "АКТИВ ГРАН ПРІ" включає в себе автосалон з продажу нових автомобілів, сервісний центр для обслуговування і ремонту, відділ продажу запасних запчастин і аксесуарів, відділи кредитування і страхування, зону відпочинку.

Більш детальну інформацію щодо акції, наявності автомобілів або замовити тест-драйв, можна отримати у офіційному дилерському центрі "АКТИ ГРАН ПРІ", адреса: Столичне шосе, 101 Г, м. Київ. Тел.: (044) 590 58 56.

*Акція діє з 25.11.2019р. по 31.12.2019р. в дилерському автоцентрі "АКТИВ ГРАН ПРІ" за адресою: Столичне шосе, 101Г, м. Київ. Під подарунком мається на увазі можливість придбання зимового комплекту (4шт.) шин  (марок Nokian, Michelin, Toyo, Continental або їх аналоги) за 1,20грн з НДС. Акція не підсумовується з іншими спеціальними пропозиціями і діє при підписанні договору купівлі-продажу з  01.11.2019р. по 31.12.2019р.  

Про дилера
АКТИВ ГРАН ПРІ

Новий дилерський автоцентр CITROЁN у місті Києві  "АКТИВ ГРАН ПРІ" включає в себе автосалон з продажу нових автомобілів, сервісний центр для обслуговування і ремонту, відділ продажу запасних запчастин і аксесуарів, відділи кредитування і страхування, зону відпочинку. 

Запропоновано послуга Тест-Драйв, покупці можуть самі переконатися у відмінних ходових якостях автомобілів CITROЁN, перевірити їх фірмовий комфорт.

Предсталені авто для проходження Тест-Драйв:

  • С3
  • С4 CACTUS
  • C-Elysée
  • C5 AIRCROSS
  • NEW BERLINGO

 Дилерський центр готовий порадувати своїх гостей просторим автосалоном площею 326 м2 і широкої експозицією з семи автомобілів CITROЁN.

Автоцентр має повноцінну сервісну зону: сім підйомників для автомобілів, професійний інструмент і обладнання CITROЁN, спеціально підготовлені і навчені майстри, автомийка.